Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
 
Pracujte s těmi nejlepšími!

Kdo je certifikovaný partner Google:

firma zabývající se online marketingem a úspěšně splnila všechny podmínky k certifikaci. Podle certifikátu poznáte společnosti, které mají špičkové znalosti služeb Google. Jejich firmy jsou úspěšné, mají spokojené zákazníky a řídí se doporučenými postupy Google. Certifikovaní partneři Google zůstávají v obraze.

Teoretické znalosti: Certifikovaní partneři mají přehled o nejnovějších nástrojích a službách Google, protože po každých 18 měsících absolvují certifikační testy spravované společností Google.

Praktické zkušenosti: Díky prokázanému úspěchu vyčnívají certifikovaní partneři nad ostatními. Využívají doporučené postupy daného odvětví ke správě kampaní a pomáhají klientům využít marketingový rozpočet co nejlépe.

Přístup k technologiím Google: Certifikovaní partneři si udržují náskok tím, že spolupracují přímo se společností Google. Mají přístup k aktualizovaným školením a službám a mají přehled o vývoji Googlu.

Pomůžeme Vaší firmě nalézt nové klienty a upevnit vztahy se stávajícími klienty. Poskytneme Vám ty správné nástroje a statistiky.

Zdroj: google.com/partners/

Google Partner
 
 
© 2001-2010 Neofema s.r.o. Tel.: +420 495 052 229, E-mail: info@neofema.cz
 
Webové stránky, na kterých se právě nacházíte, používají soubory cookies | Prohlášení o ochraně soukromí.