Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
 

Neofema s.r.o. opět na špici certifikací!

Spolehněte se na ty nejlepší, vyžadujte kvalitu za přijatelnou cenu, nikoli levné napodobeniny!

Neofema vám nabízí další nové certifikace svých služeb v online marketingu. Splnila všechna přísná kritéria společnosti Google k úspěšnému složení nových zkoušek. A že jich nebylo málo.

Certifikovaný partner Google vám vždy nabídne mnohem promyšlenější strategii šitou na míru. Nebude se schovávat za klišé konkurenčních firem. Chceme vaší spokojenost. To je cílem celého týmu Neofema. Neustále sledujeme nové trendy, proto vám pomůžeme zvýšit návštěvnost, povědomí o značce nebo rovnou konverzi. Máme k tomu nejen znalosti, ale i správné Google nástroje, statistiky a analýzy.

Již řadu let jsme certifikovaný Google Partner, ovšem v letošním roce se nám podařilo získat dalších 8 specializovaných certifikací. Máme tedy ve svém středu ty nejlepší na správu kampaní, optimalizaci nákladů, efektivitu vynaložených prostředků i následné rozbory statistik s doporučením jak dál pokračovat. Spolupracujeme přímo se společností Google, takže jsme v centru dění nových změn, nastavení trhů, inovací a odborných školení. Nic nám neunikne, protože o tom víme dříve než ostatní. Spolehněte se na nás.

Odznak Google Partner prokazuje, že Neofema s.r.o. absolvovala certifikační zkoušky služby Google a disponuje aktuálními znalostmi. Jinými slovy, odznak si musela zasloužit.


Naše GOOGLE certifikace 2017:

Společnost Neofema s.r.o. se neustále zdokonaluje v e-marketingové propagaci pro naše klienty. Jsme hrdými držiteli několika individuálních certifikátů a také firemních certifikací, kterou jsou rozšířenou a prestižnější variantou individuálních certifikací a nejsou udělovány jen za splnění certifikačních požadavků, ale hlavně za určitý objem odvedené práce – jedná se o Google Partner firemní certifikace. To jsou záruky, aby námi předané informace a instrukce byly validní a prospěšné vašemu podnikání.

Naše firemní specializace udělené GOOGLE:

Tyto specializace označují společnosti, které získaly status certifikovaného partnera (GOOGLE PARTNERS) a prokazují vyšší efektivitu a odborné znalosti konkrétních služeb AdWords. Specializace se zobrazují u profilu společnosti ve výsledcích Vyhledávání certifikovaných partnerů Google a na odznacích Partner. Specializace nás odlišuje od jiných společnosti na trhu zdůrazňuje konkrétní znalosti a dovedností.

Search Advertising GOOGLE certifikace

(Certifikace firemní: Propagace ve vyhledávání, Google)

Naši specialisté se zaměření na zvýšený výkon produktu a odborné znalosti v oblasti základních a pokročilých vyhledávacích konceptů, včetně osvědčených postupů pro tvorbu, správu, měření a optimalizaci vyhledávání reklamních kampaní v celé vyhledávací síti Google.

Mobile Advertising GOOGLE certifikace

(Certifikace firemní: Propagace v mobilních zařízeních, Google)

Specializace našeho týmu pro mobilní svět reklamy a propagace je klíčovou službou, kterou svým zákazníkům nabízíme. Cílíme na zvýšený výkon v oblasti základních a pokročilých konceptů v mobilní reklamě, včetně reklamních formátů, cenových optimalizací a měření i optimalizace mobilních kampaní.

Naše certifikace individuální certifikace:

Search Advertising GOOGLE certifikace

(Certifikace: Propagace ve vyhledávání, Google)

Zaměření na zvýšený výkon produktu a odborné znalosti v oblasti základních a pokročilých vyhledávacích konceptů, včetně osvědčených postupů pro tvorbu, správu, měření a optimalizaci vyhledávání reklamních kampaní v celé vyhledávací síti Google.

Mobile Advertising GOOGLE certifikace

(Certifikace: Propagace v mobilních zařízeních, Google)

Mobilní svět je hlavním rostoucím trendem posledních let. Cílíme na zvýšený výkon v oblasti základních a pokročilých konceptů v mobilní reklamě, včetně reklamních formátů, cenových optimalizací a měření i optimalizace mobilních kampaní.

Video Ads YOUTUBE, GOOGLE certifikace

(Certifikace: Reklamy v síti YouTube)

V oblasti video reklamy, včetně osvědčených postupů pro vytváření, správu a optimalizaci nabízíme efektivní kampaně AdWords pro video. Jedná se o reklamy na Google, propagace v mobilech ve vztahu k videím, on-line marketingový plánu a rozšířenou podporu AdWords Google pro danou oblast

Display Advertising GOOGLE certifikace

(Certifikace pro zobrazování grafické reklamy Google)

Jako grafické a internetové studio dokážeme efektivně připravit i vizuální reklamní kampaně, které dokáží cílit na lepší míry prokliků i stanovené konverzní poměry a cíle včetně osvědčených postupů pro tvorbu, správu a optimalizaci AdWords kampaní. Jedná se pak o oblasti: Reklama na Google, marketingové plány a podpora AdWords.

Shopping GOOGLE certifikace

(Certifikace: Nakupování, GOOGLE)

Efektivní správa reklamních kampaní se zaměřením na Google Merchant oblast spojené s tržbami, lepší konverzí a dalšími statistikami, které provozovatele elektronických prodejů zajímají. Vytvoříme marketingový plán pro efektivitu on-line prodejních propagací včetně správy účtu a datových feedů pro Google zboží a jiné kanály.

Google Analytics IQ GOOGLE certifikace

(Certifikace: Analýza GOOGLE statistik)

Základní analytické služby pro vaše podnikání - zejména rozbory statistických návštěvních parametrů, chování návštěvníků na stránce a jejich reakce se zaměřením na postupné odstranění negativních (záporných) elementů a zlepšování klíčových identifikátorů pro Vaše podnikání.

Mobilní weby Google certifikace

(certifikace: Mobilní weby)

Jako držitel tohoto certifikátu poradíme v oblasti mobilních webů a doporučených postupů pro vytváření, správu, měření a optimalizaci mobilních webů včetně rychlosti nebo uživatelského prostředí a také v oblasti následné propagace mobilních webů: při vytváření, správě, měření a optimalizaci kampaní. Mobilní web od nás tak bude nejen dobře vypadat, ale i dobře pracovat.


Google Partner


Společnost Google nám udělila navíc extra certifikát, specializaci na reklamu ve vyhledávání, protože se v této oblasti neustále vzděláváme a kvalifikujeme mezi špičky v oboru.

Prokázali jsme odborné znalosti v oblasti základního a pokročilého vyhledávání kampaní, včetně osvědčených postupů pro tvorbu, správu, měření a optimalizaci vyhledávání reklamních kampaní v celé vyhledávací síti.

Zdroj: google.com/partners/

 
 
© 2001-2010 Neofema s.r.o. Tel.: +420 495 052 229, E-mail: info@neofema.cz
 
Webové stránky, na kterých se právě nacházíte, používají soubory cookies | Prohlášení o ochraně soukromí.