Autopatrol GPS zabezpečení

Nárazová i kontinuální práce pro Autopatrol - divize security i divize online je rozvíjena již více jak desetiletí. Jsme podpůrnou rukou pro marketingové aktivity z oblasti www i mikrostránek, tiskovin, firemní identity včetně návrhu vizuálu interiéru, letáků, obalových materiálů i návrhů a rozvoje on-line propagace zahrnující kontinuální správu www / aktualizace / realizace bannerových i textových PPC reklam v sítích Google (s certifikací Google PARTNER) i Seznam i marketingových konzultací a rozborů. Důležitý je zde aspekt cílení na konkrétní skupinu potencionálních zákazníků, pro které je pak design i vizualizace tvořena, aby je co nejvíce oslovila a nakoupili nebo projevili o službu / produkty alespoň zájem. Nově připravujeme moderní responsivní web, který bude klást větší důraz na SEO (přirozené vyhledávání na internetu).

O společnosti

Společnost EuroTact s.r.o. provozuje pod značkou Autopatrol v České republice služby i produkty spojené managementem vozových parků (osobních i nákladních) i zabezpečením těchto vozidel a to i pro jednotlivce. Specializací je vlastní vývoj a výroba zařízení pro automobilový průmysl včetně vlastních GPS vozidlových jednotek.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás