dolů

CERVA group

Dlouholetá spolupráce umožňovala společnosti CERVA minimalizovat časové i finanční náklady na realizace propagačních aktivit, protože naši specialisté z oblastí e-marketingu / grafiky / tiskovin / inzercí i www sekce již klienta maximálně znali. Klientské práce pro www oblast zahrnovaly produktové mikrostránky pro značky Fridrich&Fridrich / iSPECTOR / CERVA a další, včetně aktualizace webového obsahu formou našeho autorského systému KOMPLETWEB. Z tiskové podpory jsme pak dodávali dle individuální poptávky grafické a sazečské práce pro inzerce, firemní interní i propagační oběživo, outdoor propagace a merkantil (stánky, stolky, bannery, roll-upy, billboardy a další) a sazby mnohastránkových katalogů včetně jazykových mutací. Z oblasti internetového marketingu a propagace se jednalo zejména o SEO optimalizaci pro český / německý / polský a rumunský trh a to formou SEO (optimalizace pro vyhledávače - budování návštvonosti), cílenými klikacími kreditními kampaněmi PPC a s podporou pravidelných reportů a marketingových analýz a doporučení.O společnosti

CERVA GROUP je jeden z lídrů na evropském trhu s ochrannými pracovními prostředky, který působí ve více jak 60ti zemích světa a v jejim sortimentu najdete produkty, které pečují ochraňují zdraví včetně zvýšení efektivity práce - bundy, pracovní obuv, rukavice, ochranné helmy a respirátory, brýle … .

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás