dolů

FASHION GALLERY GROUP

Nové trendy i zachování modernosti a exklusivity, které doslova čiší z kolekcí SPORTALM a jiných sportovních značek bylo hlavním požadavkem zákazníka při tvorbě nového individuálního katalogového designu pro responsivní www (většina přístupů je z mobilních zařízení a tabletoidů). Fullscreen design využívá maximálně prezentačních fotografií, které si administrátor pohodlně vkládá a třídí do galerií za pomoci našeho autorského redakčního systému KOMPLETWEB. V současné době je vyvíjeno i rozšíření - eshop, který umožní prodej těchto luxusních značek on-line a je postavený na našem eshopovém řešení RYCHLYOBCHOD,

O společnosti

Fashion Group Gallery s.r.o. provozuje síť luxusních butiků v Praze se zaměřením na osobní přístup formou kompletního servisu, který začíná u skleničky Prosecco a končí u nadčasového vztahu "můj butik". V prodejním repertoáru září věhlasné značky na poli sportovní i luxusní elegantní módy: Sportalm / Mala Alisha / Hackett London / Brand New day / KASK / Lackner … a další.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás