dolů

Fitness Sun City Pardubice

Vytvoření HTML webu pro Fitness Sun City Pardubice je realizováno jako dlouhodobý vývoj, který reaguje na požadavky klienta po stránce designu i funkčnosti a také na požadavky zákazníků studia (aktuálně se připravuje nový grafický responsive kabát, který více odprezentuje klíčové služby a servis studia dlaždicovou formou - lidé nečtou bohužel). Redakční systém KOMPLETWEB včetně kontinuální update a servis umožňuje okamžité vkládání obsahu (články, novinky, akce, rozvrh hodin … ) zaměstnanci fitness bez nutnosti platit za aktualizace IT agentuře. BMI kalkulačka / rozvrh hodin nebo články z aktuálního dění či nově připravovaná objednávka členství včetně platby on-line jsou tu jako podpůrné prostředky pro zajištění lepšího servisu zákazníkovi fitness i pro e-marketing, který pro klienta zajišťujeme formou SEO (zvyšování návštěvnosti z internetu), PPC klikací kampaně Google / Seznam / Facebook vvčetně marketingových analýz a rozboru statistik. Grafické práce pro kontinuální potřebubu studia jsou individuálně připravovány dle konkrétních specifik (akční letáky, bannery, roll-up, newslettery, postery, potisk billboardů nebo autobusů … )

O společnosti

Největší studio ve VČ - Sun City fitness Pardubice je provozováno společností KOSME s.r.o. na ploše cca 2000 m2 a najdete v něm nejmodernější fitness vybavení včetně prostorných šaten a relaxační zóny se solárii, vždy příjemný a ochotný personál i wifi a parkování zdarma pro členy v nedalekém obchodním centru Palác Pardubice. Určitě toto fitness doporučujeme a vyzkoušejte 1 denní vstup zdarma.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás