Luksík Promex - ochranné oděvy

Rozsáhlý individuálně postavený velkoobchodní eshop včetně maloobchodní částipodpořený pravidelným servisem, SLA a serverhostingem pro prodejce ochranných pracovních pomůcek a oděvů, hygienických i kancelářských potřeb je nabytý zejména vnitropodnikovými a interními funkcemi vyvinutých na míru zákazníka a je postaven na jádru našeho autorského systému RYCHLYOBCHOD a KOMPLETWEB: Generátor tiskových PDF letáků a katalogů přímo z eshopu bez nutnosti grafické sazby, interní VIP systém pro stálé odběratele, kteří vidí své konkrétní ceny a své vysoutěžené produkty přímo ve zvláštní sekci nebo objednávají přímo přes své interní objednávkové systémy, napojení na zbožomaty (Google i Seznam zboží, Heureka … ), on-line platební brána, automatický notifikační systém i newsletter rozesílač, individuální seznamy statistik, externí feedy od dodavatelů pro automatickou aktualizaci cen i množství, napojení na systém MONEY atd. E-marketing spolupráce pak dosáhla značných úspěchů (zvýšení obratu maloobchodu o více jak +412% přes PPC klikací kampaně a SEO optimalizaci za dobu dosavadní spolupráce) při velmi dobré rentabilnosti této investice včetně pravidelných analýz a marketing doporučení. Grafické studio realizuje individuální poptávky klienta (tiskoviny, polepy nejen automobilů, návrhy vizuálů pro propagaci … ).

O společnosti

LUKSÍK - PROMEX s.r.o. je provozovatelem e-shopu promex.cz a je jedním z hlavních firem na trhu pro firmy s OPP (ochrannými pracovními pomůckami). Eshop se postupně rozrostl i o další sekce hygiena a kancelářské potřeby včetně druhé doplňkové firemní www, postavené na našem systému KOMPLETWEB. Nově vybudovaná vzorková prodejna a centrum ve Veltrusech nedaleko od Prahy je ideální pro osobní schůzku a výběr těch pravých OPP pro Vaši firmu nebo podnikání. Hledáte pracovní trička s potiskem trička do firmy nebo oblek pro ochranu proti chmikáliím, či toaletní papír do provozu? Už nemusíte. Individuální zajištění potisku a výšivky nebo zavážky a lidský přístup při zajímavé cenové nabídce je jen základní výběr, co promex.cz nabízí. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele s rozsáhlým portfoliem a nabídkou, tak určitě zvolte LUKSÍK - PROMEX s.r.o.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás