dolů

Malebný pension U Švarců

Krásná příroda v Povltaví dala vzniknout malebnému penzionu U Švarců ve Zduchovicích. Práce na responsivním webu byly rychlé, protože si klient dodal své fotografie dopředu a my mohli ukázat grafické návrhy v plné kráse dodaných podkladů. Tým grafiků si pohrál s atmosférou stránky, ze které čiší venkovská pohoda a klid. Plná administrovatelnost webu byla jasným přáním klienta, proto nebyko nutné cokoli časově zdržovat a napojit náš autorský systém KOMPLETWEB. Spokojený klient je pro nás nejvíce, ale zde jsou spokojení i návštěvníci penzionu.

O společnosti

Blízko Kamýku nad Vltavou ve Zduchovicích je příjemné ubytování v penzionu U Švarců. Venkov, příroda, zvířata, klid a pohoda, pivo z minipivovaru, rodiny s dětmi, domácí mazlíčci, to všechno jsou důvody proč sem zavítat. Penzion je v blízkosti Resortu Zduchovice, kde probíhají jezdecké závody koní, nebo zámku Zduchovice a hradu Kamýk.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás