dolů

Novoměstský pivovar

Srdce Čechů plesá, máme v portfóliu minipivovar. Ovšem ten ve Vodičkově ulici, slavný Novoměstský pivovar je velice originální, stylová restaurace s výrobou lahodného piva a pivních ochutnávek. To vše si zaslouží netradiční vzhled a stylovou prezentaci napojenou na redakční systém. Nutno dodat, že se uvažuje o modernizaci a postavení webu do responsivního formátu, protože většina "štamgastů" chodí na web přes mobil či tablet a měl by se jim obsah stránky lépe přizpůsobit.

O společnosti

Novoměstský pivovar je gastronomická rarita blízko Václavského náměstí. Oko i srdce potěší útulná, staročeská restaurace vytržená z Postřižin, která nabízí všechny kulinářské speciality včetně vlastního pivního ležáku a originální pivní ochutnávky. Jako bonus je prohlídka pivovaru s přednáškou o výrobě piva a jeho historii, což je jistě dobrý tip na dárek pro vaše přátele. Zastavte se na dobré pivo a vynikající polední menu.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás