dolů

Pension Jezerná

Postupně naši klienti dozrávají k přesvědčení modernizovat X let starý web na nové formáty a standardy internetu. To je případ i pensionu Jezerná, který měl původní prezentaci 10 let starou a skoro nefunkční v nových prohlížečích. Cílem bylo vytvořit svěží, vzdušnou a přehlednou webovou stránku s napojením na rezervační systém. Klient si po testování velice pochvaloval redakční systém KOMPLETWEB s možností měnit si obsah webu kdykoli a kdekoli zcela sám. Standardem dnešních webu je responsivita, aby uživatelé měli svůj komfort na všech obrazovkách a klient nemusel mít dva weby pro pc a mobil.

O společnosti

Pension Jezerná nabízí klidné prostory, které jsou vhodné pro realizaci školení, konferencí či společenských akcí i vánočního večírku. Jste obklopeni krásnou přírodou středního Povltaví v obci Zduchovice. Vyškolený personál připraví jakoukoli událost na klíč. Pension nabízí ubytování v 19. moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a tradiční českou kuchyni využívající sezónní suroviny, převážně z vlastní produkce.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás