dolů

Restaurant Konírna Praha

Restaurace Konírna na Praze 1 je v turistické oblasti stálicí a hojně oceňovaná společnosti Tripadvisor, a proto jsme řešili i napojení čínské a ruské mutace www, což byl záludný úkol. Vývojový tým se s tím popral na jedničku a turisté to náležitě oceňují. Náš redakční systém KOMPLETWEB ulehčil práci s novou jazykovou mutací a snížil časovou náročnost přípravy na minimum. Pro restaurant zajišťujeme kompletní servis od tiskovin, letáků, inzercí přes cedule a roll-upy, až po nárazové propagace na internetu (klikací PPC Google kampaně, základní SEO) a vytvoření firemní identity včetně loga. Na webu, který má i mobilní šablony, pro lepší ovládání na mobilních zařízeních, jsou napojeny funkce pro generaci dárkového certifikátu nebo formuláře pro on-line plateb pro rezervaci slavnostních menu (vánoce / Silvestr … )

O společnosti

Restaurant a brasserie „Konírna“ na Maltézském náměstí, nedaleko Karlova mostu je zakotvena s tradicí restaurace na daném místě již od 1771, jako zájezdní hostinec. Staročeské kuchyni je věrná i současná restaurace a pokud se chcete schovat před hordami turistů 1 ulici od Karlova mostu, máte výjimečnou šanci. Doporučujeme polední menu nebo vyhlášenou Konírenskou jehlu pro 4 osoby.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás