dolů

Terry Móda látky

Povedlo se nám zvednout obrat e-shopu o +643% za poslední roky a to nejen hrubým nárůstem objednávek, ale i zvýšením konverze e-shopu za pomoci marketingu i úpravami na eshopu. Vývoj eshopu již desetiletí prochází postupně pravidelnými změnami vizuálními (moderní responsivní design uzpůsobený i pohodlnému mobilnímu nakupování) tak i funkčními (hlídací pes, list přání a oblíbené produkty, blog, newsletter rozesílač, automatické e-mail databáze, VIP klientské sekce s výhodnějšími cenami, dárky k nákupu či doprava zdarma nad určité množství v košíku nebo věrnostní bodový systém, napojení na POHODA systém a dopravce včetně Zásilkovny, exporty na zbožomaty: Heuréka, Google i Seznam zboží i on-line placení přes ČSOB platební bránu … ) a úpravy pohodlné administrace na snadnou správu obsahu odkudkoliv. Standardní SLA servis je nutností pro zachování aktuálnosti robustního eshopu a grafické oddělení pravidelně aktualizuje bannerové plochy. E-commerce podpora je diverzifikována mezi různé propagační on-line nástroje internetového marketingu - SEO zvyšování návštěvnosti, PPC klikací kampaně, retargeting cílené bannery, facebook reklamy a pravidelné grafické individuální newslettery včetně rozesílek.

O společnosti

Multijazykový a měnový e-shop terrymoda.cz je provozován ryze českou společností THEMIRA s.r.o. již více jak 20 let. Spokojená základna stálých zákazníků (zejména zákaznic) je velmi citlivá na kvalitu provedení prodeje a to se přenáší i na e-shop požadavky, kde již dávno neplatí, že cena hraje hlavní roli. Kamenné provozovny po celé republice slouží nejen jako výdejní místa, ale i jako vzorkovny pro ošahání si reálné látky. Pokud sháníte cokoliv z látek nebo galanterie - zde máte vše pod jednou střechou od bavlněných úpletů, flanelu přes batiku, potahové látky až po dětské vzory nebo novinky typu bio, neonové úplety či mušelín.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás