dolů

Vitana Food Service

Pro velkoobchodní divizi společnosti Vitana a.s. - Food Service realizujeme nárazové i kontinuální práce (nyní zejména grafického rázu - inzerce, vouchery, pozvánky, outdoor merkantil i vizualizace stánků atd.) dle individuálních objednávek a poptávek od klienta a to zejména v oblasti menších projektů, které známé PR a IT agentury nejsou schopné realizovat v expresních termínech nebo jejich výroba přes ně je extrémně náročná (časově i nákladově). Responsivní web Vitana Food Service byl v letech 2015-2017 realizován na našem redakčním systému KOMPLETWEB včetně pokročilých funkcí (generátor receptových listů, generátor nabídek pro obchodníky v PDF nebo excelu, portfolio pro klientský kontaktní prodej i mikrosite pro nábor nových kontaktů, newsletter rozesílač i kreator … ) včetně marketingu na internetu zejména formou cílených PPC reklamních kampaní (bannery i dynamické textové reklamy) doplněné základní SEO optimalizací pod vedením Google PARTNER certifikovaného speciality.

O společnosti

Vitana Food Service je velkoobchodní divize společnosti Vitana, a.s. vlastněná nadnárodním norským koncernem ORKLA. Již dávno není "práškovou" firmou, ale plnohodnotným dodavatelem pro vysoce obrátkové provozy s požadavkem na kvalitní suroviny a finanční náklady - firemní restaurace nebo školní jídelny či restaurace. Důkazem o kvalitě výrobků je i hvězdně obsazený tým kuchařských odborníků pod značkou Chef Club, který dokazuje, že vařit z předpřipravených surovin nebo polotovarů jde chutně, finančně "levně" a hlavně zdravě.

Potřebujete realizovat www / eshop na míru, navrhnout grafiku / inzerci či na internetu přes PPC / SEO propagovat váš projekt?

Kontaktujte nás